Menu Zamknij

VIII Otwarty Festiwal Artystyczny „Scena dla Ciebie”

Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach zaprasza serdecznie dzieci i młodzież z terenu Gminy i Miasta Koziegłowy do wzięcia udziału w VIII Otwartym Festiwalu Artystycznym „Scena dla Ciebie”.

            Festiwal nasz odbywa się już z po raz ósmy i ma na celu przedstawienie dorobku Szkół i Placówek Kulturalno – Oświatowych w zakresie wychowania artystycznego oraz stworzenia okazji do wymiany doświadczeń, konsultacji oraz wytyczania dalszych perspektyw dla rozwoju Amatorskiego Ruch Artystycznego w środowisku szkolnym. Wszystkie ważne informacje dotyczące organizacji, warunków uczestnictwa i przebiegu Festiwalu znajdziecie Państwo w Regulaminie.

           Przesłuchania uczestników Festiwalu odbędą się 17 maja 2023r. od godz. 10.00 (konkretne godziny dla poszczególnych kategorii zostaną podane w późniejszym terminie) w sali widowiskowej MGOPK w Koziegłowach.

W załączeniu przesyłamy kartę zgłoszeń i Regulamin Festiwalu, prosząc o dokładne zapoznanie się z jego treścią oraz przestrzeganie zawartych w nim zasad.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 maja 2023r. Prosimy o dostarczenie dokładnie wypełnionych kart zgłoszeń wraz z podkładami muzycznymi do sekretariatu MGOPK
w Koziegłowach, ul. Żarecka 28, tel. 34/31 41 268 lub na e-mail: konkursy.mgopk@wp.pl

Ponadto uprzejmie informujemy, że w dniu 16 maja 2023r. zostanie umieszczona lista uczestników z podaniem kolejności występów na stronie internetowej MGOPK
w Koziegłowach (www.dkkozieglowy.pl ).

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w czasie koncertu „Mamo, Tato, co Ty na to” organizowanego przez MGOPK w Koziegłowach 2 czerwca b.r.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Skip to content