Menu Zamknij

Koncert Letnich Brzmień w Pałacu Biskupów w Koziegłowach 7 lipca 2024 r.

W niedzielne popołudnie, 7 lipca 2024r., Pałac Biskupów w Koziegłowach stał się miejscem wyjątkowego wydarzenia muzycznego. W historycznych murach pałacu odbył się Koncert Letnich Brzmień, w wykonaniu Gminnej Orkiestry Dętej z Koziegłów.

Gminna Orkiestra Dęta z Koziegłów, znana ze swojego profesjonalizmu i pasji do muzyki, zaprezentowała różnorodny repertuar, w którym znalazły się zarówno utwory klasyczne, jak i współczesne kompozycje. Pod batutą nowego dyrygenta Krzysztofa Pyrkosza.

Program koncertu obejmował szeroki wachlarz utworów, od klasycznych dzieł muzyki orkiestrowej, przez aranżacje popularnych piosenek, aż po dynamiczne i porywające kompozycje rozrywkowe. Publiczność miała okazję usłyszeć marsze, polki oraz walce. Każdy z utworów został przyjęty z aplauzem, a orkiestra wielokrotnie była nagradzana owacjami na stojąco.

Koncert Letnich Brzmień w Pałacu Biskupów był nie tylko wydarzeniem muzycznym, ale także społecznym, które zgromadziło ludzi różnych pokoleń. Letni wieczór, wypełniony dźwiękami orkiestry, sprzyjał integracji i wspólnemu spędzaniu czasu w pięknym otoczeniu. Po zakończeniu koncertu, goście mieli okazję do rozmów i wymiany wrażeń.

Dziękujemy za wspaniały koncert i odbiór publiczności.

Skip to content