Menu Zamknij

Scena dla Ciebie

18 maja 2022r. Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach zorganizował VII otwarty Festiwal Artystyczny „Scena dla Ciebie”, w którym zaprezentowali się artyści z naszej Gminy. Młodzi wokaliści i instrumentaliści zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.

Swój talent mieli okazję pokazać nam m.in. podopieczni zespołów działających na co dzień przy MGOPK w Koziegłowach, młodzi artyści ze szkół i przedszkoli z Gminy Koziegłowy, wokaliści, instrumentaliści, zespoły taneczne i wokalne.

Komisja w składzie Karolina Morugalska – specjalista ds. muzyki i wokalu oraz Dorota Musiał – teatrolog dokonały oceny występów. Wynik poznamy 29 maja 2022 roku podczas Gminnego Dnia Dziecka i Koncertu „Mamo, Tato co Ty na to”. Wtedy też finaliści VII Otwartego Festiwalu Artystycznego „Scena dla Ciebie” zaprezentują swój repertuar przed szeroką publicznością.

Nasuwa się się refleksja, że okres pandemii obniżył potencjał tego Festiwalu. Z uwagą budujemy poziom artystyczny, który udało się osiągnąć przed tym okresem.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i życzymy wielu sukcesów w swoim rozwoju artystycznym.

Skip to content