Menu Zamknij

Warsztaty Bożonarodzeniowe ,,W Krainie Świątecznego Piernika”

12.12.2023

W atmosferze pełnej świątecznego uniesienia i kreatywności, Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach zorganizował nasze tradycyjne warsztaty bożonarodzeniowe. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w tworzeniu świeczników z piernika, przy jednoczesnym podtrzymywaniu tradycji i wspólnego spędzania czasu przed Świętami.

Centralnym punktem warsztatów była sztuka dekorowania pierniczków. Każdy z uczestników otrzymał swoje własne ciasto do ozdobienia, a na stole czekały różnorodne lukry, barwniki oraz dodatki, które pozwalały na rozwinięcie kreatywności i wyobraźni. Dzieci, młodzież i dorośli z zapałem i zaangażowaniem tworzyli unikalne, świąteczne pierniczki, korzystając z wskazówek instruktorów.

Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników mógł zabrać ze sobą swoje autorskie dzieła, by ozdobić nimi domowe wnętrza lub podarować bliskim jako niepowtarzalny prezent świąteczny.

Magiczne Warsztaty Bożonarodzeniowe w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach okazały się nie tylko doskonałą okazją do rozwijania kreatywności, ale także do nawiązania świątecznych wspomnień i budowania atmosfery radości i wspólnoty. Wszyscy uczestnicy opuścili Ośrodek z uśmiechami na twarzach, gotowi cieszyć się nadchodzącym okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Skip to content