Menu Zamknij

Wigilia Samorządowa

15.12.2023

W dniu 15.12.2023r. w Sołeckim Centrum Kultury w Lgocie Mokrzesz odbyła się Wigilia Samorządowa.

Miejsko – Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach wraz z Paniami „Aktywne Kobiety” z Lgoty Mokrzesz przygotowali uroczystą wieczerze.

Na kolację wigilijną przybył Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Pan Jacek Ślęczka, Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Pani Joanna Kołodziejczyk, Sekretarz Gminy i Miasta Koziegłowy Pan Krzysztof Bąk, emerytowani pracownicy samorządowi, dyrektorzy i kierownicy wszystkich jednostek samorządowych oraz ich pracownicy i organizację pozarządowe.

Po złożeniu życzeń z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia od władz Gminy i Miasta Koziegłowy oraz po symbolicznym łamaniu się opłatkiem mieliśmy przyjemność posłuchać młodych solistów: Amelia Fres, Laura i Łucja Kajdańskie, Nadia Kocot, Alicja Sienkiewicz ze „Studia Piosenki”, którzy wprowadzili nas w świąteczny i wyjątkowy nastrój.

Jesteśmy wspaniałą Gminą, która pielęgnuje polskie tradycje w duchu utrwalenia polskich zwyczajów nie poddając sie globalizacji.

Czas Bożego narodzenia to wspaniała okazja by wszyscy mogli chociaż przez chwilę pobyć ze sobą razem i wspólnie po kolędować.

Skip to content