Menu Zamknij

Warsztaty wielkanocne – Wianki inspirowane atmosferą Świąt

3.04.2023r.

Święta Wielkanocne to nie tylko okazja do radosnego świętowania, ale również czas kreatywnego wyrażania się poprzez rękodzieło. W tym roku, Pani Henryka Kaim poprowadziła niezwykłe „Warsztaty Wielkanocne”, które zachwyciły uczestników swoją twórczą atmosferą i możliwością tworzenia własnych unikalnych kompozycji.

W trakcie warsztatów, uczestnicy mieli okazję zgłębiać tajniki tworzenia wspaniałych, wielkanocnych wianków. Pod czujnym okiem Pani Instruktorki, zanurzyli się w świat kompozycji kwiatowych, poznając sztukę harmonijnego łączenia różnorodnych elementów: jajeczek, bazi, piórek oraz kolorowych wstążek.

W efekcie końcowym prace uczestników były nie tylko wyjątkowe, ale również wyrażały ich indywidualny styl i wrażliwość artystyczną. Radość i satysfakcja malowały się na twarzach uczestników, a ich prace zachwycały.

Warsztaty Wielkanocne zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem w naszej społeczności. Ich popularność stanowi potwierdzenie, że kreatywność i sztuka są nieodłączną częścią naszego życia, a Święta mogą być doskonałą okazją do odkrywania i wyrażania własnych talentów.

Życzymy wszystkim radosnych i twórczych Świąt Wielkanocnych, pełnych ciepła, miłości i inspiracji!

Skip to content