Menu Zamknij

Otwarty Festiwal Artystyczny ,,Scena dla Ciebie”

W dniu 05 maja 2023r Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach zorganizował VIII otwarty Festiwal Artystyczny „Scena dla Ciebie”, w którym zaprezentowali się artyści z naszej Gminy. Młodzi wokaliści i instrumentaliści zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.

Swój talent mieli okazję pokazać nam m.in. podopieczni zespołów działających na co dzień przy MGOPK w Koziegłowach, młodzi artyści ze szkół i przedszkoli z Gminy Koziegłowy, wokaliści, instrumentaliści, zespoły taneczne i wokalne.

Komisja w składzie Karolina Morugalska – specjalista ds. muzyki i wokalu oraz Włodzimierz Kuca – instruktor ds. tańca i choreografii. Wynik poznamy 02.06.2023 roku podczas Gminnego Dnia Dziecka i Koncertu „Mamo, Tato co Ty na to”. Wtedy też finaliści VIII Otwartego Festiwalu Artystycznego „Scena dla Ciebie” zaprezentują swój repertuar przed szeroką publicznością.

Dla wszystkich uczestników festiwalu to nie tylko okazja do rywalizacji, ale przede wszystkim do podzielenia się swoją pasją i talentem z innymi. To także doskonała szansa na rozwijanie swoich umiejętności artystycznych i zdobywanie cennego doświadczenia na scenie.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i życzymy wielu sukcesów w swoim rozwoju artystycznym.

Skip to content