Menu Zamknij

Wiosna Kobiet 2023 !

W tym roku Wiosna Kobiet będzie wyjątkowa, ponieważ trwa aż 2 tygodnie (06.03.2023 – 17.03.2023) !

Program jest zróżnicowany, aby każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie. Podarujemy Wam dawkę dobrego humoru, wspaniałą atmosferę i dużo ciekawych zajęć.

Ogromną dawkę radości i dobrej zabawy zapewni Grzegorz Stasiak oraz Zespól Duet Romantica. Będziemy mogli spotkać inspirujących ludzi. Emocje wzbudzi wernisaż wyjątkowego artysty – Fotografa Michała Kondasa. Spotkanie autorskie z pisarką Panią Moniką Nawarą, która jest autorką wielu znanych książek w tematyce romansów. Podróżnik Mieczysław Bieniek ,,Hajer”, który opowie o swoich przygodach, w których autostopem objechał prawie cały Świat. Doktor Tatiana Kożuszna nauczy nas jak zadbać o swoje zdrowie w czterech najważniejszych krokach. W Naszym MGOPK odbędą się też ciekawe warsztaty. Nauczymy się jak zrobić kobiecą biżuterię polimerową. Tajniki zrobienia najlepszego Sushi zdradzi nam restauracja ,,Avo Sushi Myszków”. Zadbamy o relaks ciała i ducha poznając od podstaw zagadnienie medytacji oraz jogi wraz z ,,MOYAYOGA Myszków” . Odwiedzi nas fotograf Monika Matyja, która uwieczni nas na mini sesji zdjęciowej w specjalnie przygotowanym na tę okazję studio.

A piękny wiosenny makijaż wykona dla nas firma ,,Avon”, a doskonale dopasowaną pielęgnację orz spa na dłonie zapewni firma ,,Oriflame”

Resztę możecie sobie zobaczyć na naszych zwiastunach w postaci plakatów na stronie internetowej: www.dkkozieglowy.pl

oraz na naszym oficjalnym facebooku: Miejsko – Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach.

My jako Instytucja nie mamy granic lokalnych, dlatego zapraszamy wszystkie wspaniałe kobiety które potrafią o siebie zadbać! Zapraszamy!

Skip to content