Menu Zamknij

Biblioteka Publiczna w Koziegłowach zaprasza do skorzystania z serwisów: IBUK Libra,Legimi, Ebookpoint BIBLIO

Biblioteka Publiczna w Koziegłowach zaprasza czytelników do skorzystanie z serwisów, które oferują darmowy dostęp do ebooków i audiobooków:

1. IBUK Libra

To darmowy dostęp do ponad 3500 ebooków. Znaczna część elektronicznego księgozbioru przeznaczona jest dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.Kody ważne do sierpnia 2022r.!

2. Legimi

To darmowy dostęp do ebooków. Legimi oferuje przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

3. Ebookpoint BIBLIO

Ebookpoint BIBLIO to:- cenione wydawnictwa z zakresu IT (np. programowania, pakietów biurowych i wiele innych), biznesu i ekonomii i innych wydawnictw grupy Helion, niedostępnych w innych serwisach,- literatura podróżnicza z przewodnikami, sport/fitness/dieta,- audiobooki,- bogaty zbiór beletrystyki,- podręczniki językowe,- literatura z wielu dyscyplin naukowych i branż,- wideokursy,- e-prasa.

Dostęp do wszystkich serwisów uzyskano w ramach zadania „Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Kontakt:

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Koziegłowy,
ul. Żarecka 28,
42-350 Koziegłowy
Tel.: 34 315 02 43,
e-mail:bibliotekakozieglowy@wp.pl,
www.dkkozieglowy.pl

Biblioteka czynna:
poniedziałek, wtorek – 12:00 – 20:00,
środa, czwartek, piątek – 8:00 – 16:00.

Skip to content