Menu Zamknij

Gminny Dzień dziecka, Koncert ,,Mamo Tato co Ty na to?”

Nasza Instytucja od lat cyklicznie organizuje koncert „Mamo, Tato co Ty na to” by wspólnie podkreślać ważną rolę w życiu każdego człowieka jaką jest rodzina w relacji dziecko – mama – tata. Tegoroczna impreza odbyła się na słonecznym placu Centrum Rekreacji przy MGOPK w dniu 02.06.2023r.
Na naszym terenie najmłodsi nie byli już ograniczani przez mury własnych domów, a wolni do swobodnego biegania, bawienia się i brania udziału w przygotowanych zabawach. Każde dziecko mogło sobie zażyczyć pomalowanie twarzy, zrobienie tatuażu, czy balonowe zwierzątka. Wśród zabaw na świeżym powietrzu były dmuchańce, gry w tunelach, czy plastikowych piłeczkach, także bańki mydlane – te standardowe, jak i te gigantyczne. Do dyspozycji najmłodszych były także konie ze stajni „Kare oczko”, oraz tor rowerowy dla najmłodszych. Na nieco starszych czekały quady. Wyjątkową niespodzianką byłu konkursy z nagrodami, gdzie dzieci mogły wyłowić prezent prawdziwą wędką.
Na zewnętrznej scenie Centrum Rekreacji przy MGOPK odbył się koncert finalistów z VIII Otwartego Festiwalu „Scena dla Ciebie”, który miał miejsce kilka tygodni wcześniej. Utalentowana młodzież prezentowała swój przygotowany repertuar dla szerokiej publiczności.

Serdecznie dziękujemy za tak liczną obecność w naszym wydarzeniu. To niewątpliwie inicjatywa, która ma pozytywny wpływ na wspólnotę i promuje ważność rodziny. Czekamy z niecierpliwością na przyszłoroczną edycję „Koncertu Mamo, Tato co Ty na to” i mamy nadzieję, że będzie ona równie udana i pełna radości jak tegoroczna. Do zobaczenia za rok!

Skip to content