Menu Zamknij

Rodzinne Warsztaty Jesienne

20 października i 10 listopada 2023

W dniach 20 października oraz 10 listopada 2023 roku w Miejsko – Gminnym Ośrodku Promocji Kultury odbyła się kolejna edycja naszego cyklu dwudniowych spotkań rodzinnych ,,Jesienne Warsztaty Rodzinne”.

Pierwszego dnia w specjalnie przygotowanym studio odbyła się profesjonalna sesja zdjęciowa. Rodziny miały okazję współtworzyć portrety i fotografie.

W drugim dniu odbyły się warsztaty z tworzenia własnych albumów zdjęciowych. Był to czas, gdy obrobione i wywołane zdjęcia z pierwszego dnia sesji stawały się elementami na kartkach wspomnień. Podczas warsztatów, uczestnicy mieli okazję wykorzystać swoją wyobraźnię i umiejętności plastyczno-techniczne, aby stworzyć nie tylko pamiątkę, ale również wyraz ich pomysłowości.

Warsztaty rodzinne to czas, który pozwala na budowanie trwałych więzi między członkami rodziny. Angażując się w twórczą pracę, rodziny mają okazję lepiej poznać się nawzajem, uczyć się komunikować i współpracować. Te warsztaty są doskonałym przykładem tego, jak sztuka może służyć jako narzędzie do wyrażania miłości i więzi. Nasz cykl warsztatów jest to znakomity przykład na to, jak istotną rolę w promowaniu więzi rodzinnych i kreatywności odgrywają instytucje kulturalne w społecznościach. Dzięki takim działaniom możemy budować silniejsze i bardziej zintegrowane społeczeństwo, gdzie rodzina i twórczość odgrywają ważną rolę.

Zapraszamy na kolejne warsztaty !

Skip to content