Menu Zamknij

Animacje z Kulturą w ramach ,,Lipcowego Lata w Mieście”

Stworzyliśmy nowy projekt ,, Lipcowe Lato w Mieście”, które uzyskało aprobatę mieszańców. Cieszy fakt, że otwartość na nowe propozycje kulturalne spełniło nasze oczekiwania.

Jednym z elementów Lipcowego Lata było działanie Animacje z Kulturą” z specjalnie przygotowanymi strefami animacyjnymi w Centrum Rekreacji MGOPK Koziegłowy. Dzień ten rozpoczął tydzień działań dni otwartych na terenie naszej Gminy ze współpracą z lokalnymi przedsiębiorcami.

Teren został podzielony na miejsca, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie od najstarszego do najmłodszego.

Miłośnicy sportów mieli okazję rywalizować w badmintonie i tenisie stołowym, zapewniając sobie dużo aktywności fizycznej i zabawy, natomiast tor rowerowy przyciągał rowerzystów w każdym wieku, którzy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie na dwóch kółkach.

W strefie animacji z biblioteką, dzieci mogły wejść w świat literatury i fantazji. Opowieści bajek i książek rozbudzały wyobraźnię najmłodszych, a czytanie stało się prawdziwą przyjemnością dla małych odkrywców.

Dla spragnionych fotograficznych pamiątek powstała Fotobudka, z olbrzymią ilością zabawnych rekwizytów, która cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, pozwalając uczestnikom rozbudzić wyobraźnię, uwiecznić wyjątkowe chwile i zabawne momenty.

Dla najmłodszych dzieci, zostało zorganizowane studio tatuażu i malowanie buziek.

Ponadto, by zwiększyć świadomość na temat bezpiecznych wakacji, zorganizowano konkurs „Bezpieczne Wakacje”. Dzieci uczestniczące w konkursie zdobywały cenne informacje o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, a także miały okazję zdobyć atrakcyjne nagrody.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Siłowni MEDIGYM z Koziegłów za udostępnienie nam darmowego dmuchańca, by zapewnić dzieciom chwile aktywnej i niezapomnianej zabawy, Paniom z Uniwersytetu Trzeciego Wieku za ogromne zaangażowanie i wkład w organizację wydarzenia oraz firmie Quad Squad z Koziegłów, dzięki którym uczestnicy mogli poczuć dreszczyk emocji i wypróbować swoje umiejętności w prowadzeniu quadów elektrycznych. Cieszymy się, że tak licznie i chętnie możemy podejmować współpracę i promować wyjątkowych przedsiębiorców z Naszej Gminy.

Dzięki „Lipcowemu Latu w Mieście” oraz „Animacjom z Kulturą”, mieszkańcy Koziegłów mieli szansę na wspaniałe lato pełne niezapomnianych chwil. To z pewnością będzie długo wspominane wydarzenie, które zaowocuje kolejnymi edycjami w przyszłości, i zachęci do wspólnego spędzania czasu w kulturalny i aktywny sposób.

Skip to content