Menu Zamknij

Jesienne Warsztaty Rodzinne

28.10.2022r, 18.11.2022r

W dniach 28.10.2022 i 18.11.2022 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach odbyły się nasze tradycyjne, coroczne „Jesienne Warsztaty Rodzinne”. W tym roku wyjątkowo trwały dwa dni.

Pierwszy dzień upłynął pod hasłem ,,Rodzinna Sesja Fotograficzna” . Nasi uczestnicy mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej o tematyce jesieni. W specjalnie przygotowanym studio uwieczniliśmy ich na fotografiach.

Kolejny dzień warsztatów zaczęliśmy od niespodzianki dla uczestników. Każda osoba otrzymała wywołaną fotografię z sesji w dużym formacie, aby potem własnoręcznie zrobić do niego ramkę. Prace zachwyciły nas różnorodnością i kreatywnością. Mimo przygotowanych przez nas wielu propozycji stworzenia ramki, zaskoczyła wyjątkowa pomysłowość uczestników. Każde wykonanie było inne i niepowtarzalne, zrobione w swoich własnych technikach.

Wspólne tworzenie to dobre wspomnienia i wzmocnienie więzi rodzinnych tak istotnych w ówczesnych czasach. Więzi rodzicielskie z dzieckiem tworzymy przez wspólne działania i czas poświęcony sobie nawzajem. Rodzinna sesja fotograficzna to cenny czas, który został wypełniony wspólną kreatywnością. Warto poświęcić tę chwilę, by razem stworzyć coś wyjątkowego.

Do zobaczenia za rok na kolejnych warsztatach jesiennych.

Skip to content