Menu Zamknij

Zapraszamy lokalnych Twórców

Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury zaprasza osoby z pasją do współpracy. Jeśli malujesz, rzeźbisz, wytwarzasz wyroby z wiórów, słomy, bibuły to podziel się swoją pasją i zaprezentuj szerszemu odbiorcy.

W ramach opracowania internetowej bazy lokalnych twórców, z uwagi na realizację projektu współpracy o akronimie MARKA, zapraszamy serdecznie do współpracy.

Wystarczy że wypełnisz zgłoszenie do internetowej bazy lokalnych twórców, dostępne pod linkiem

http://www.jura-ppj.pl/aktualności/1070 i odeślesz razem z 3-4 zdjęciami swoich dzieł nagranymi na płycie cd/pendrive na adres biura Stowarzyszenie ,,Partnerstwo Północnej Jury” ul. Szkolna 2, 42-253 Janów. Możesz też zeskanować podpisane zgłoszenie i razem ze zdjęciami przesłać drogą mailową na adres: aleksandra.stachura@jura-ppj.pl

Zgłoszenie wraz ze zdjęciami zostanie umieszczone bezpłatnie w internetowej bazie lokalnych twórców, która będzie promować lokalnych twórców. Internetowa strona zostanie opracowana w ramach projektu współpracy, realizowanego wspólnie z LGD Stowarzyszenie ,,Żywiecki Raj” a jej zasięg będzie obejmował 23 gminy.

Skip to content