Menu Zamknij

Projekt z gminy Koziegłowy dofinansowany w Programie Działaj Lokalnie

Projekt Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach i grupy nieformalnej : Koło Aktywnych Kobiet
z Lgoty Mokrzesz pn. „Historie nieznane a bliskie w Gminie Koziegłowy II” uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu.

30 czerwca 2021 roku w Hotelu Zawiercie odbyła się gala Programu Działaj Lokalnie podsumowująca tegoroczną edycję konkursu. Laureatom zostały przekazane symboliczne czeki.

Podczas gali specjalne podziękowania od organizatorów za wsparcie przy realizacji Programu w gminie Koziegłowy odebrała w imieniu Jacka Ślęczki – Burmistrza Miasta i Gminy Koziegłowy, Wioleta Szymczyk kierownik Referatu Promocji i Rekreacji.

Tegoroczna edycja opiera się na podejmowaniu działań skierowanych do mieszkańców poszczególnych gmin i ma na celu zwiększenie aktywności społecznej tak ograniczonej w czasie epidemii.

Paweł Abucki – prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu, podziękował za zaangażowanie włodarzy gmin i mieszkańców za wsparcie i podjęcie ciekawych, potrzebnych działań w tych trudnych czasach.

Skip to content